Štěňátka

2021

VRH B (LITTER B) - konec února (the end of February)

Více info v novinkách.

Děkujeme za přízeň!

 

 

Holčičky - VRHA A - 2018 (LITTER A)

Audrey

Alhambra (Zara) - vlevo

 

Aurelie

Fotka uživatele Nathalie Pfender.

Afrodite (Nora)

Arwen

Fotka uživatele Martin Špicl.

Amygdala (Amy)

Amadea (Amy)

VRH A

Dne 25. 10. 2016 se Májence v nočních hodinách narodilo 7 zlatých feneček. Fotky a informace najdete v sekci Štěňátka a také na FB: Maja Imalaya Gold. V současnosti jsou všechny holčičky zadané, někeré jsou již u nových páníčků.

If you need/ want more information in english, please write me email: eva.gabriel@email.cz and I'll answer your questions.

Jmenují se v pořadí podle narození:

1. Audrey - červená - první holčička, silná a statečná, která prorazila cestu všem ostatním. Má krásný límeček kolem krku a na levé přední nožičce bílou podkolenku - Přerov.

2. Alhambra (Zara) - hnědá - druhá holčička, největší, do zlata vybarvená, majestátná krásná holka, tmavá pravá nožička a levá celá bílá až ke krku - je doma.

3. Aurelie (Maolie) - zlatá - nelzlatější holčička, krásné barvy, se znakem za krkem, je velmi aktivní a hlučná po mamince, už teď umí pěkně štěkat - Francie.

4. Afrodite (Nora) - modrá - znamená přírodní síla a krása, velmi pěkná s krásnou srstí, delším chlupem, s polovičním lemem na krku, moc milá a mazlivá, velmi společenská! Na levé i pravé nožce má bílou ponožku - Brno.

5. Arwen - éterická, tmavší s krásným bílým flíčkem za krkem :) Má na pravé i levé nožce bílou podkolenku. Na čumáčku má malou lysinku - Praha.

6. Amygdala - Amy - oranžová - znamená mandle, to pro jejich krásné oči ve tvaru mandle. Krásná holka do zlata, s lemem za krkem do špičky a flíčkem na čele. Levá bílá podkolenka. Přerov.

7. Amadea (Amy) - stříbrná - bohem milovaná, nečekaná, nejmenší, ale nádherná s širokým límcem za krkem, pravá i levá nožka mají bílé podkolenky. Slovensko.

Nejvíce zlatá je Aurelie, Alhambra a Amygdala.

Největší je Alhambra.

Nejmenší je Amadea.

Všechny dobře prospívají a pěkně přibírají :)

 Zájemci pište nebo volejte, protože seznam se naplňuje!!!

 

 

Imalaya Gold of Connemara's Highlands                     +                       Scotty Krásná Louka

           

                                 Mája                                                                      Scotty

      +    

 

Scotty Krásná Louka - zde rodokmen

narozen: 1. 3. 2014

výška: 57 cm

barva: zlatá

 

Scotty je krásný úžasný mladý pes, který je velmi úspěšný také na výstavách, kde posbíral spoustu krásných hodnocení:

Český junioršampion

Český národní vítěz 

Krajský vítěz třídy

2 x VN1 

Evropská naděje 2014

10 x V1 

4 x V2  

3 x CAJC  

3 x CAC

 

Zdraví:

PRA - rcd2   non-carrier  (Slovgen)

CEA DNA   non carrier  (Slovgen)

MDR  +/-  (Slovgen)

DM  N/N  (Slovgen)

Když vše vyjde, tak na podzim se narodí štěňátka. K odběru by pak byla někdy kolem vánoc. Všichni si moc přejeme, aby to vyšlo. Tak nám držte palce :)
 
 
 
 
 
 

Poradíme s výběrem

Nejste-li si jistí, zda je Vaše rozhodnutí pořídit si právě tohoto mazlíčka správné, rádi zodpovíme všechny Vaše otázky. Ať už máte dotazy ohledně chovu, výběru pohlaví, stravy či vhodných podmínek, vše s Vámi prodiskutujeme a navrhneme nejlepší řešení.

Zůstaneme s Vámi

Správný chovatel je se svými svěřenci i po jeho předání do nové rodiny a v naší stanici tomu není jinak. Potřebujete-li chovatelskou radu nebo se u Vašeho zvířecího člena rodiny vyskytl nějaký problém, jsme Vám kdykoliv maximálně k dispozici. Spokojenost našich odchovanců a jejich majitelů je pro nás na prvním místě.